Marmara LOFT, Kartal Yakacıkta Yükselen Yeni Yaşam Projeniz!

MARMARA LOFT, Anadolu Yakası’nın gözde yatırım merkezi olan Kartal’da, prestijli ve modern bir yaşam projesi olarak konumlanıyor.

MARMARA LOFT, 19 katlı ve akıllı ev teknolojisiyle donatılmış iki bloktan oluşmaktadır.

Toplamda 152 dairenin yer aldığı projemizde 3+1 dairelerin tamamı Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı, 2+1 dairelerin tamamı da site peysajı, havuz ve orman manzaralı olarak konumlandırılmıştır.

Ailelerin modern ve konforlu bir yaşam sürmesine odaklanılarak dizayn edilen projemizde gerek oturum gerek yatırım adına çeşitli konut alternatifleri yer almaktadır.

MARMARA LOFT; lansman öncesi cazip fiyat avantajı, kişiye özel ödeme seçenekleri ve sağladığı yüksek prim getirisi ile siz değerli konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

MARMARA LOFT, 5000 m² bir alana inşa edilmektedir. Projemizin %80 gibi bir orana varan geniş ve önemli bir bölümü, yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmıştır.Proje kapsamında yer alacak 152 daire, mevcut iki blok olan A ve B bloklarda 76’şar adet eşit dağılıma sahiptir. Giriş +18 kat düzeninde inşa edilecek bloklarımızda yer alan 2+1 dairelerimiz 105 m² ve 3+1 dairelerimiz de 146 m² oturum değerlerine sahip olacaktır. Projemizde uyguladığımız akıllı kat planları sonucunda, 2+1 dairelerimizde dahi en yüksek kullanım olanaklarına ulaşılmıştır. Projemizde her bir daire için 4 m² depo alanı bulunmaktadır.

ÖDEME AVANTAJLARI

399.000 tl’den başlayan fiyatlarla 2018’de teslim olacak projede, 2+1 ve 3+1 daireler  sizleri bekliyor.

120 ay vade ve uygun faiz oranları ile kredi çekme fırsatı sağlayan projede teslim öncesi fırsatları kaçırmayın.

HER YERE
BİR KAÇ DAKİKADA ULAŞIN

İstanbul ulaşım ağı aksında yer alan MARMARA LOFT’tan gitmek istediğiniz herhangi bir merkeze birkaç dakikada ulaşmanız mümkün.

Konumlandığı alan nedeniyle MARMARA LOFT’ta daire sahibi olacak şanslı kişiler; metro istasyonuna 5, Kartal Adalet Sarayı’na 7, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 7, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 9, Sahil Yolu’na 9 ve Kartal İDO İskelesi’ne 10 dakikada ulaşma imkanına sahip olabilecek.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİ

Bilgisayar ve İnternet sektörünün gelişmesiyle beraber konut sektöründe de teknoloji iyiden iyiye yerini almaya başladı. Artık eviniz sadece dört duvardan ibaret olmayacak. MARMARA LOFT projesinde kullandığımız akıllı bina teknolojisi, aşağıda sıralamaya çalıştığımız birçok alanda yaşamınızı kolaylaştırmak için sizleri bekliyor:

 

  • Herhangi bir nedenle dairenizdeki gaz tesisatında oluşan kaçaklardan dolayı gaz vanası otomatik olarak kapanır. Siz müdahale edene kadar gaz vanası devreye girmez.
  • Su taşkınlarına karşı banyo lavabosu ve mutfak tezgahlarının altında su dedektörleri vardır. Ayrıca daire içindeki duman ve ısı dedektörlerinin yardımıyla da herhangi bir yangın anında uyarı sisteminin devreye girmesi ve belirlediğiniz cep telefonlarına söz konusu durumun SMS ile bildirilmesi mevcuttur.
  • Evdeki tüm prizlerin cep telefonunuzdan kontrolü sayesinde elektriğe bağlı cihazlarınızın uzaktan elektrik bağlantılarını açıp kapatmak mümkün hale gelmektedir.
  • Klimanızı eve gelmeden açıp kapatarak hem enerji tasarrufuna hem yüksek konfora erişebilirsiniz.
  • Siz evde yokken veya sadece belirlediğiniz zaman dilimlerinde tüm perdelerinizin kapatılıp açılmasını sağlayabilirsiniz. Daire sakini evde yokken lambaların açılıp kapanması da dâhil olmak üzere yaşamınızı kolaylaştıran, zevkli hale getiren ve her şeyden önemlisi güvenli kılarak yüksek kaliteye kavuşturan daha birçok akıllı bina özelliği MARMARA LOFT’ta sizleri bekliyor.

MARMARA LOFT’ta çocuklar da unutulmadı. Yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerinin sağlıklı olması adına üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz. Çocuklarımızın mutlu ve güvenli bir yuvada yaşamlarını sürdürebilmesi adına; oyun parkları, aktivite alanları, basket sahası ve çocuklar için özel dizayn edilmiş yüzme havuzu da MARMARA LOFT’ta sizleri bekliyor olacak.

SOSYAL TESİSLER

Konfor ve kalitenin üst düzeyde gözetildiği projemizde yer alan ortak yaşam alanları; açık yüzme havuzu, havuz cafe, sauna, cep sinema salonu, çeşitli ilgi alanlarında düzenlenmiş hobi atölyeleri, fitness salonu, koşu ve yürüyüş parkuru, mini basket sahası ve çocuk oyun alanları şeklinde sıralanmaktadır. Tüm sayılan aktivite alanları, kapalı sistem kameralar ve 7/24 güvenlik hizmeti ile çok daha güvenli ve rahat bir ortama dönüştürülüyor.

ADALAR
MANZARASI
EVINIZE
DOLSUN

Biz Sizi Arayalıım

Formu doldurun biz sizi arayalım

MARMARA LOFT'a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır